Tommy Hilfiger

Zegarki Tommy Hilfiger
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zegarki Tommy Hilfiger nowojorski look, dopracowany w każdym calu.

Zegarki Tommy Tommy Hilfiger cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Bez wątpienia docenią je osoby, dla których dobry styl ma duże znaczenie. Założyciel marki – projektant Tommy Hilfiger z początku prowadził sprzedaż detaliczną z ubraniami sprowadzonymi z Nowego Yorku. Niedługo potem otworzył sieć sklepów The People’s Place w Nowym Yorku, które stały się jednocześnie miejscem spotkań młodzieży. Niestety Tommy ze względu na niekorzystną sytuację rynkową był zmuszony do ich zamknięcia, co skutkowało całkowitemu oddaniu się swojej pasji – projektowaniu.

To w 1985 r. oficjalnie otworzył firmę pod nazwą Tommy Hilfiger Corporation, która skupiała się na projektowaniu ubrań. Jego kolekcje były na tyle intrygujące, że od początku spotkały się dużą przychylnością środowiska. W oparciu o zdobyte doświadczenie Tommy rozwinął swoją działalność o ofertę czasomierzy. Jego ojciec był związany z zegarmistrzostwem, dlatego posiadał sporą wiedzę w tej dziedzinie.

Z pewnością wszystkie zegarki sygnowane logiem Tommy Hilfiger wyróżniają się ogromnym zmysłem estetycznym. Wysublimowane tarcze zdobione intrygującymi printami, szlifem słonecznym, czy modnymi subtarczami czynią z zegarka bardzo modny dodatek, który potrafi zbudować całą stylizację. W projektach widać prostotę, która nadaje szlachetności. Natomiast w modelach dedykowanych kobietom znajdziecie nieco więcej biżuteryjnego looku, choć wciąż elegancki i nieprzesadzony. Wiele tarcz (szczególnie w bardziej sportowych modelach) ozdobiono logo marki w kolorach granatu, czerni i bieli nawiązujących do flagi USA.

Zegarki Tommy Hilfiger, oprócz wysuwającego się na pierwszy plan designu, zachwycają również jakością wykonania. Kwarcowe mechanizmy gwarantują precyzyjne odmierzanie czasu. Koperty stworzono w większości ze stali szlachetnej odpornej na uszkodzenia. Dziś brand Tommy Hilfiger zachwyca swą różnorodnością, a każde kolejne projekty zyskują ogromne zainteresowanie fanów.